Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama İşlemi

Koltuk yıkama işlemi bir takım için ortalama 2-3 saat arasında süremektedir.

Koltuklar yıkanmaya başlamadan önce lekeleri varsa leke çıkarıcılar ile lokal işlem yapılarak lekeleri yumuşaması sağlanmaktadır.

Koltuk Yıkama da özel olarak hazırlanmış yoğun deterjan püskürtme yöntemi ile yıkanacak alana püskürtülür

Koltuk içinde bulunan süngerler deterjanı emmeden mini fırçalama makinesi ile fırçalama yapılır ve kirleri yumuşatmış olur

Fırçalama işlemi biten koltuklar hiç bekletilmeden vakumlama işlemine geçilir

Koltuk yıkama işleminde mümkün olduğu kadar hızlı davranılmalı koltuk süngerlerinin deterjanı içine çekmesi engellenmeli

Vakumlama işlemi 3 aşamadan oluşur.

1-) Kirli deterjanlı suyun çektirilmesi

2-) Koltuk yüzüne temiz durulama suyu verilir

3-) Verilen temiz su çok iyi bir şekilde çektirilir ( Çektirme işlemi çok iyi ve güçlü yapılması gerekmektedir, aksi taktirde koltuklarınızda kokuşma ve yıpranma olmaktadır)

Vakumlama işlemi biten koltuklar oda sıcaklığında kurutulmaya bırakılır .

Ortalama 4 ile 12 saat arasında kurutma işlemi tamamlanmış olur. Koltuklarınızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Özellikle ev hanımlarının büyük derdidir koltuk, çekyat ve yatak silmek. Gündelik hayatta bizim bütün kahrımızı çekerler çünkü bu eşyalar. Üzerinde yenilir, içilir, oyunlar oynanır ve uyunur. Öyle zamanlar olur ki üzerindeki lekeler insanı çileden çıkarır. Silmeye çalıştıkça bu seferde eşyaya zarar vermeye başlarsınız. Bazen temizlemek için kullandığınız malzemeler eşyanızın fiyatını bile geçmeye başlar. Sadece üzerinde gözle görünür olanlar değil asıl görünmeyen zararlı bakterilerdir sıkıntı olan. Genellikle alerjik reaksiyonu olan kişilerde bu durum daha da kötü sonuçlar doğurmaktadır. Özellikle evinizde evcil hayvanınız varsa bu gözle görünmeyen bakterilerin size savaş açmış olması muhtemeldir. Hem onun sağlığı hem de sizin sağlığınız için evinizin temizliğine daha fazla önem vermelisiniz. Firmamız sizi bu dertten yapılabilecek en profesyonel ve en titiz şekilde kurtaracak. Koltuk Yıkama konusunda sizlerin yanında. Firmamız yaptığımız işin kalitesi ve sizlerin sayesinde büyüyerek İstanbul’un dört bir tarafına hizmet vermekte.

PROTEM; KOLTUK YIKAMA KONUSUNDA ÇOK TİTİZ DAVRANARAK KOLTUKLARINIZIN İLK GÜNKİ HALİNE GELMESİNİ SAĞLAMAKTADIR.

PROTEM KOLTUK YIKAMA’YI TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.